Archiwa: Services

Organizowane przez nas szkolenie z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy pozwala nie tylko zrealizować ustawowy obowiązek przeszkolenia pracowników, ale przede wszystkim realnie wpływa na poziom ich znajomości zasad bezpieczeństwa.
Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksowe szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej które spełnia wymogi Kodeksu Pracy.
Właściwe postępowanie w celu zapobiegania pożarom lub w przypadku ich wystąpienia to kluczowa wiedza dla każdego pracownika.
Szkolenia dla kierowców, które zwiększają ich pewność siebie za kierownicą i uczą panowania nad pojazdem.
Praca na naszych sesjach coachingowych skierowanych do liderów biznesu, dyrektorów, managerów i prezesów, powoduje naturalny rozwój umiejętności i wzrost świadomości w  zarządzaniu organizacjami.
W ramach doradztwa dla przedsiębiorców oferujemy wsparcie w różnych dziedzinach.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w sektorze HoReCa oraz na rynku szkoleniowym w biznesie, odnosimy mierzalne wyniki we wsparciu profesjonalistów działających w gastronomii.
Zwiększ swoje szanse odparcia ataku i zachowania kontroli w sytuacji zagrożenia.
Całodniowe szkolenia strzeleckie na każdym poziomie zaawansowania, które przypadną do gustu wszystkim – osobom, które już miały regularny kontakt z bronią ale i całkowitym nowicjuszom.
Bogaty program szkolenia obejmuje zapoznanie z podstawowymi zasadami organizacji ochrony osobistej, w tym techniki i taktyki stosowane w ochronie VIP.
Excepteur sint occaecat cupidatat non proi dent, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum