Szkolenia dla sektora HoReCa

Szkolenia dla sektora HoReCa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w sektorze HoReCa oraz na rynku szkoleniowym w biznesie, odnosimy mierzalne wyniki we wsparciu profesjonalistów działających w gastronomii. W ramach szerokiego wachlarza dedykowanych szkoleń, mastermindów i konsultacji udaje nam się wypracować rozwiązania, które nie tylko poprawiają jakość i przyjemność ze wspólnej pracy, ale przede wszystkim przynoszą finansowe benefity i pozwalają budować wymarzone biznesy.

Odbiorcami naszych szkoleń są kadra zarządzająca i szeregowi pracownicy, a zwłaszcza:

  • właściciele i managerowie restauracji, hoteli, firm kateringowych,
  • szefowie kuchni,
  • kelnerzy.

Wspólnie z nimi pracujemy nad podnoszeniem jakości w sektorze HoReCa. Wspieramy ich zarówno pod kątem obszarów związanych z pracą w branży, jak i kompetencji ułatwiających współpracę w zespole. Dzięki naszym szkoleniom osoby, które wiążą swoją karierę z gastronomią, poprawią obsługę gości, uczą się budować relacje, pracować ze sobą w kryzysie i stresie oraz asertywnie rozwiązywać naturalnie pojawiające się konflikty.

Nasza oferta to nie tylko szkolenia. Poprzez przygotowane programy strategicznego audytu restauracji, ukrytego klienta czy wsparcia w kryzysie wspieramy restauracje w rozwoju – zwłaszcza podczas decydujących momentów zwrotnych.

 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

lp.ga1716810808tsevn1716810808iorp@1716810808oruib1716810808

+48 534 454 555