Doradztwo dla przedsiębiorców

Doradztwo dla przedsiębiorców

W ramach doradztwa dla przedsiębiorców oferujemy wsparcie w różnych dziedzinach:

  • Doradztwo wizerunkowo – marketingowe. Szyta na miarę usługa, której zakres jest ustalany indywidualnie z klientem, i może obejmować działania marketingowe, wizerunkowe, komunikacyjne, social media. Poprzedzona wnikliwym audytem marketingowym, usługa ta pomaga przedsiębiorcom ustalić całościową i spójną strategię dotarcia i utrzymania wartościowych relacji z docelową grupą odbiorców.
  • Konsultacje dla młodych przedsiębiorców, które mają na celu znacznie skrócić proces stawiania pierwszych kroków na rynku, w niszy którą chcemy zdominować. Sukces w biznesie rzadko przychodzi przypadkowo, zwłaszcza nowicjuszom. Dzięki naszemu doświadczeniu, wspólnym analizom, przyjrzeniu się trudnościom i przeszkodom, możemy określić ambitną – lecz realistyczną – strategię i konkretne plany wprowadzenia jej w życie w nowopowstałym biznesie.
  • Konsultacje biznesowe w formie indywidualnych sesji coachingu biznesowego, które koncentrują się na wybranych obszarach rozwoju klienta. Coaching to proces, a nie doraźna pomoc, i przez wielu uważany jest za doskonałe narzędzie wspierania rozwoju zawodowego – pozwalający odświeżyć swoją wizję, utrzymać motywację w chwilach zwątpienia, zmierzyć się z obiektywnymi trudnościami i ograniczającymi przekonaniami.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

lp.ga1716810854tsevn1716810854iorp@1716810854oruib1716810854

+48 534 454 555